Тричі судимий: Геращенко розповів про чоловіка, який побив та намагався зґвалтувати пасажирку в поїзді (фото)

Чоловікові готують підозру за статтями про нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спробу зґвалтування.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував фото чоловіка, який побив і намагався зґвалтувати пасажирку поїзда Маріуполь-Київ, повідомляють Патріоти України.

Чоловіка звати Віталій Рудзько, він уродженець Запоріжжя і був тричі судимий: за викрадення автомобіля, хуліганство та крадіжку. "У Віталія Рудзька після трьох судимостей був шанс жити нормальним життям і не порушувати закон. Однак він вибрав інший шлях і попереду на нього знову чекають довгі роки за ґратами", - написав Геращенко.

Чоловікові готують підозру за статтями про нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спробу зґвалтування, прокуратура проситиме заарештувати його без права виходу під заставу. "Дивує і злить той факт, що ніхто з чоловіків, що їхали в цьому вагоні і точно чули крики Анастасії, не прийшов їй на допомогу", - додав Геращенко.

Він підкреслив, що адміністрації Укрзалізниці варто було б забезпечити охорону для супроводу основних маршрутів прямування пасажирських поїздів.

нагадаємо, 31 липня в поїзді Маріуполь-Киів Рудзько увірвався до купе Анастасії Лугової, яка їхала з неповнолітнім сином, побив і намагався зґвалтувати. Дівчина змогла вирватися і покликати на допомогу провідницю, чоловіка взяли під охорону і затримали на станції Київ-Пасажирський.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...