
Минулої доби співробітники Держприкордонслужби України пропустили на територію держави понад 16 тисяч наших громадян, які повернулись з-за кордону. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передають Патріоти України.
Так, повідомляється, що в числі українців, які 28 березня повернулися з-за кордону, більш як 5,7 тисяч осіб прибули без власного транспорту. Майже 3,5 тисячі українців прикордонники оформили в аеропорту "Бориспіль". Ці громадяни прибули 21 чартерним та спеціальним авіарейсом.
Також вчора Україну залишили 5,3 тисячі іноземців, яких оформлено на виїзд. "За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 16 тисяч осіб. Особам, які прибули в Україну встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки", - повідомили у ДПСУ.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...