Тримайся, Васильку! Сьогодні день народження українського військовополоненого (фото)

Василю Сороці виповнюється 28 років.

Василь Сорока. Фото: соцмережі.

Під час подій у Керченській протоці Героя поранили. Про його день народження згадали у спільноті "Патріоти України - єднаймося!" в соцмережі "Фейсбук". Патріоти України теж закликають вас не забувати про тих, хто ризикував своїм життям, волею та здоров'ям заради нашого мирного життя.

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...

З архіву ПУ. "Катували не заради інформації, а просто розважалися": Звільнений українець розповів про жахи полону (відео)

субота, 23 січень 2021, 0:35

Мати полоненого розповіла, що до останньої хвилини не вірила, що її син буде звільнений. 29 грудня 2020 року в ході обміну полоненими був звільнений житель Слов'янська, бізнесмен Іван Катишев, який провів в застінках НЗФ майже 3 роки за звинуваченням в...