Тримайте ліки під рукою: Магнітна буря накриє Землю із самого ранку

Магнітна буря середньої інтенсивності накриє Землю вранці в понеділок, 15 листопада. Хвилі будуть помірні, але така буря здатна привести до погіршення самопочуття у багатьох людей. Коли очікується магнітна буря і як допомогти організму з нею впоратися – Патріоти України пропонують дізнатися у подробицях.

За прогнозом фахівців, магнітна буря 15 листопада буде помірна – не більше 4 рівні по КР. А це означає, що вплив геомагнітних хвиль буде не сильним. Ця буря буде нетривала. Вона почнеться близько 6 години ранку і вже до обіду магнітосфера повинна заспокоїтися.

Наступна магнітна буря очікується тільки в кінці місяця - 28-30 листопада. За прогнозом фахівців, вона теж буде помірна, але затяжна.

Однак можливі такі симптоми:

  • Головний біль
  • Ломота в кістках
  • Зниження концентрації уваги
  • Сонливість або безсоння
  • Дратівливість, підвищена емоційність, агресія або апатія
  • Порушення апетиту
  • Скачки артеріального тиску
  • Загострення хронічних захворювань

Як допомогти організму в такі періоди

Постаратися повноцінно виспатися (не менше 7-8 годин).

Вранці прийняти контрастний душ, ввечері - розслаблюючу ванну.

Знизити по можливості фізичні та психоемоційні навантаження.

Вдень обов'язково вибратися на прогулянку на свіжому повітрі.

Не зловживати напоями з кофеїном і сигаретами, від алкоголю і шкідливої, жирної та гострої їжі варто повністю відмовитися.

Не варто вплутуватися в конфлікти та з'ясування стосунків, не піддавайтеся на провокації та тримайте емоції під контролем.

Людям з хронічними захворюваннями варто більше відпочивати, вживати більше води, дихати свіжим повітрям і тримати під руками необхідні ліки.

Джерело: РБК-Україна

Будуть чинити спротив: "Что происходит?!" – Московський телепропагандист збентежений опитуванням харків'ян про загрозу вторгнення РФ

понеділок, 24 січень 2022, 21:59

Опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії містян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти в руки зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для бага...

"Вовина півтисяча": За бустерну вакцинацію Зеленський обіцяє підкинути українцям ще грошенят

понеділок, 24 січень 2022, 21:49

Катастрофа з рейтингом президента та партії Зеленського стимулює до нових неоригінальних рішень. А на підсилення армії перед обличчям військової загрози "слуги" коштів знов таки не обіцяють. Громадяни України, які отримали "бустерну" дозу вакцини проти...