​Цар Антарктиди: До українських полярників на станцію Вернадського завітав рідкісний гість - імператорський пінгвін (фотофакти)

Випадок неабияк розрадив одноманітне життя на найвідаленішому куточку України. Метровий красень помітно вирізнявся серед своїх дрібніших сородичів.

Імператорський пінгвін на станції «Академік Вернадський»

На українську антарктичну станцію «Академік Вернадський» вперше за зимівлю завітав імператорський пінгвін. Про це повідомив Національний антарктичний науковий центр, зазначають Патріоти України.

«Інколи буває сумно, а за вікном похмуро і знову цей тривожний вітер та щось мокре і холодне сипле з неба. І от виходиш зі станції на біологічні спостереження, з мотивацією рівня про який соромно і собі зізнатися. А тут стоїть він. Одненький. Антарктида вміє підбадьорити своїх дослідників. Сьогодні вперше за зимівлю до нас у гості завітав імператорський пінгвін», — написала українська дослідниця Оксана Савенко.
Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...