
Водіїв авто, які регулярно порушують правила, збираються карати ще жорсткіше. Для цього розробляється система штрафних балів. Найбільш злісних порушників позапланово будуть відправляти на перескладання іспиту з ПДР. Про це в ефірі "Україна 24" сказав радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко, передають Патріоти України.
За його інформацією, зараз в МВС є напрацювання, згідно з якими при накопиченні штрафів водіїв будуть відправляти на перездачу, щоб перевірити: чи дійсно вони знають правила дорожнього руху. Аналогічна система накопичення штрафних балів успішно функціонує в багатьох країнах Європи. У МВС розраховують, що дана ініціатива приживеться і в Україні. Можливо, тоді злісні порушники будуть більш уважними на дорогах, адже, крім оплати штрафу, доведеться знову складати іспити.
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...