Це буде повноцінна війна: Експерт озвучив тривожний прогноз щодо планів Росії на Крим

Росія не відмовилася від створення сухопутного коридору в окупований Крим, що є серйозною загрозою для України: не виключено повномасштабного наступу військових країни-агресора, передають Патріоти України.

За словами головного консультанта відділу військової і військово-економічної політики Національного інституту стратегічних досліджень Миколи Белєскова, на території півострова дійсно присутнє угруповання військ, здатне до наступальних дій.

"Якщо буде наступ, то для отримання контролю над Одеською, Херсонською і Запорізькою областями, а це вже повноцінна війна. Легенда про захист російського населення, як було на Донбасі, тут вже не пройде. Сценарій можливого вторгнення відпрацьований, новини про постійні навчання у тому регіоні, тому доказ", - зазначив він.

Експерт додав, що там знаходяться 57-ма мотопіхотна бригада, батальйон морської піхоти, тобто російські війська буде кому зустріти. Крім того, кримські перешийки, які з'єднують півострів з материком, більш зручні для оборони, ніж для наступу.

У свою чергу, політичний експерт МЦПД Микола Капітоненко вважає, що Росія не піде на подальшу ескалацію, тому що вже змирилася з втратою нашої країни. Основні завдання щодо України Москва вже виконала - відібравши Крим і створивши проблему на Донбасі на роки вперед.

Джерело: Апостроф

Харків'янка, яка вбила дитину й себе: Поліція назвала причину трагедії (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:44

Перед тим, як зважитися на страшний крок, жінка залишила записку. Правоохоронці розслідують страшну трагедію, що сталася 13 липня у Харкові. У приватному будинку виявили мертвими жінку і її 10-річного сина. У матері були порізані вени, у хлопчика – озн...

Гралися з не меншим захопленням, ніж малюки: Стадо овець залізло на дитячий майданчик (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:30

Як видно на кадрах, вівці спокійно гуляють майданчиком. Кілька тварин забралися на карусель і біжать, розкручуючи її. Незрозуміло, їм дійсно подобається кататися, або тварини не можуть зупинити карусель, щоб зійти з неї, так як продовжують бігти, але в...