"Це була героїчна боротьба. Не було паніки": У Росії назвали офіційну причину таємничої загибелі групи Дятлова

За офіційною версією, через сніг і погану видимість молоді люди не змогли знайти свій намет після того, як залишили його.

Загибель туристів на перевалі Дятлова на Північному Уралі в 1959 році була викликана лавиною. Про це заявив на прес-конференції 11 липня заступник начальника управління Генпрокуратури РФ в Уральському федеральному окрузі Андрій Кур'яков, передають Патріоти України.

"Група пішла на 50 метрів від намету, і вони пішли до кам'яної гряди. Це природний обмежувач лавини. Вони все зробили правильно... Але тут є друга причина, чому група була приречена. Коли вони розвернулися, вони намет не побачили. Видимість була 16 метрів. Вони відійшли на 50", – пояснив Кур'яков.

За його словами, працівники прокуратури провели експеримент, який підтвердив, що в таких умовах намет неможливо знайти, навіть якщо знати, в якому приблизно напрямку він розташований. Втративши намет, туристи спустилися далі, розпалили багаття. Потім вони спробували повернутися і знайти його, але замерзли, бо температура була близько 40-45 градусів, додав працівник Генпрокуратури.

"Це була героїчна боротьба. Не було паніки. Але шансів врятуватися за цих обставин у них не було", – підсумував він.

Хіти тижня. Очам важко повірити: Батько зафільмував, як "привид" затягує його дитину під ліжко (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 13:00

В мережі став надзвичайно популярним відеоролик з дитячої кімнати, на якому показано, як якась незрозуміла сила начебто тягне дитину під ліжко. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України. За словами Джоша - батька дівчинки, він зафіксував ж...

Спочатку починає боліти голова: Нова невідома хвороба вбиває літніх людей

вівторок, 2 березень 2021, 12:14

"Пацієнт нуль" був офіційно зафіксований на початку лютого. У Демократичній республіці Конго від спалаху невстановленої патології померли 15 людей похилого віку, які перебували в місцевій лікарні, повідомляють Патріоти України.