Це була складна "конструкція": Як носили панчохи за часів СРСР (фото)

У мережі опублікували рідкісне фото, на якому продемонстрували панчохи часів СРСР. У той час вони були одним з головних елементів одягу. Наприкінці 50-х років панчохи складалися з борта, наголенка, п'яти, сліду і миска. Такі речі виготовляли з віскозного шовку, вовняні, змішані, бавовняні, капронові і з високоеластичних синтетичних ниток різноманітних кольорів. Архівний кадр панчох розмістили в Twitter, повідомляють Патріоти України.

У СРСР популярними були фільдеперсові панчохи, які на дотик нагадували шовк, елегантно облягали ногу і красиво блищали. Дістати такі було практично неможливо, і тоді радянські жінки рятувалися незвичайним методом – малювали хімічним олівцем ззаду на нозі смужку, яка нагадувала шов панчох.

Зазначимо, що жіночі панчохи зі швом (коттонні) мали страйковий шов. Завдяки йому і сбавкам ці панчохи максимально наближалися до форми ноги і добре облягали її.

Панчохи за кольором, фактурою, волокном повинні поєднуватися з усім ансамблем одягу. До світлої легкої літньої сукні і відкритих туфель не рекомендується одягати щільні темні панчохи. Жінкам з повними ногами слід носити панчохи темних відтінків.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...