
На Оболоні в Києві комунальники "відзначилися", укладаючи плитку на тротуарі. Пішохідна зона тепер більше нагадує інсталяцію. Про це повідомляє Telegram-канал "Життя Оболонського району", передають Патріоти України.
За словами місцевих жителів, фото зроблено на з'їзді з естакади по проспекту Бандери на проспект Героїв Сталінграду. Неясно, як можна було укласти плитку таким чином і чи не зроблено то навмисне.

Нагадаємо, це вже не перша скарга від киян на співробітників комунальних служб, які виконують ремонтні роботи поблизу проспекту Героїв Сталінграда. Буквально місяць тому киянка скаржилася на "активну" діяльність шляховиків, котрі не з'являлися на робочому місці близько двох тижнів.
Раніше в КМДА повідомляли, що роботи на проспекті Степана Бандери вже підійшли до кінця, а комунальні служби приступили до оновлення дороги на проспекті Героїв Сталінграда неподалік.

Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...
За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...