Це було б смішно, якби не було так сумно: У Сумській області пропонують влаштувати конкурс... шкільних туалетів

Конкурс на найкращий шкільний туалет пропонують проводити в українських школах. На Сумщині освітяни мають відправити заявку на участь та кілька фото або відео із зображенням туалетної кімнати учбового закладу. Про це написала у соцмережі нардеп Яна Зінкевич, передають Патріоти України.

Сумська облрада та управління молоді й спорту Сумської ОДА пропонує загальноосвітнім учбовим закладам надсилати світлини вбиралень для конкурсу “Найкраща туалетна кімната BEST WC-2021”.

Зазначається, що конкурс “Найкраща туалетна кімната” є Всеукраїнським щорічним конкурсом серед громадських установ державної та комунальної власності. Його мета полягає в сприянні впровадженню високих стандартів санітарних норм у публічних туалетних кімнатах та розвитку туалетної культури в Україні.

Учасникам цього заходу мають надати заявку і 5−6 світлин або відеоогляд вбиральні. Переможцям обіцяють “престижну нагороду” - сертифікат та наліпку з написом “Краща туалетна кімната BEST WC-2021”.

За інформацією, що опублікована на сайті, BEST WC є соціальним проектом. У 2021 році він спрямований на боротьбу з COVID-19. Під дописом на сторінці Яни Зінкевич думки коментаторів розділились. Iryna Plemennyk вважає, що такій конкурс може примусити директорів шкіл почати дбати про комфорт дітей, бо зазвичай стан туалетних кімнат бажає кращого. Юлія Іващенко навпаки написала: “Та де вже те дно? Бо вже ніби то там, а знизу все стукають і стукають…”.

"Полонений з яблуком" розповів про знущання росіян - втратив понад 32 кілограми

понеділок, 27 березень 2023, 12:56

Максим Колесніков увійде в історію російської війни проти України як "звільнений полонений з яблуком". Він розповів, як пережив майже 11 місяців російського полону. В інтерв'ю "Обозревателю" він поділився, що 10,5 місяців позначились не в кращу сторону...

Злодії в мантіях почали отримувати реальні терміни: ВАКС виніс суворий вирок судді-хабарник Баришівського райсуду за "вдячність" розміром у $2500

понеділок, 27 березень 2023, 12:18

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) визнав винним в одержанні неправомірної вигоди суддю Баришівського районного суду Київської області та засудив його до 8 років 6 місяців позбавлення волі, повідомляє пресцентр САП. . "27 березня 2023 року колегія судді...