"Це було правильно. Не тільки я так робив": Олег Скрипка відповів, чому не жалкує про заробітки у Росії до 2014-го

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка зізнався, що не жалкує про свої чисельні виступи та участь у проєктах в Росії до 2014 року, передають Патріоти України.

На думку музиканта, отримувати заробітки там було правильним рішенням, адже усі гроші він витрачав на розвиток української музики. "Це було абсолютно правильно. Не тільки я так робив. Знаю ще кількох хороших людей, які так інвестували в українську культуру", - розповів співак.

Після 2014 року Скрипка та його гурт, як і багато українських артистів, повністю припинили концертну діяльність у Росії та зосередилися на виступах в Україні. Втім, артиста дуже обурювало, що українці після анексії Криму та початку війни на Донбасі усе одно продовжували слухати російських виконавців.

"Коли почалася війна, ще у 2014 році, мені було дивно чути в українських клубах російську музику. Навіть у Львові російські пісні все одно грали на дискотеках. А в Одесі до 2014 року половина музики була світова, а інша половина – російськомовна. Україномовної не було взагалі. Після 2014 року в Одесі була лише російська музика. Іноземного не було нічого", - заявив Скрипка.

Джерело: 24 канал

Справжнє диво! Паралізований житель Нідерландів знову навчився ходити завдяки технології Bluetooth

субота, 3 червень 2023, 21:22

Паралізований житель Нідерландів знову навчився ходити завдяки тому, що лікарі вживили йому пристрій, який з'єднує мозок із м'язами за допомогою технології Bluetooth, передають Патріоти України. 40-річний Герт-Ян Оскам був паралізований із 2011 року. ...

Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.