"Це думка не одієї людини": Група Go_A пояснила, чому на "Євробаченні-2021" співатиме українською мовою

Група Go_A розповіла, чому заспіває на "Євробаченні" в Роттердамі повністю україномовну пісню. В інтерв'ю для "Радіо Промінь" засновник групи Тарас Шевченко розповів, що вони не випадково вибрали українську композицію для музичного конкурсу в Нідерландах. Таким чином, група Go_A стане першою в Україні, хто виконає конкурсну пісню повністю українською мовою, передають Патріоти України.

До цього в 2005 році група "Гринджоли" на "Євробаченні" співала свою композицію то українською, то англійською мовою, чергуючи куплети. "Коли ми випустили "Солов'я", мене вразив коментар з Британії, він написав: "Хлопці, спасибі. Завдяки вам я дізнався, що в Україні є своя мова, до цього я думав, що в Україні спілкуються російською". Думаю, що це думка не одієї людини. Багато хто не знає, що у нас відбувається, що у нас є власна культура" , - розповів артист.

Основні правила "Євробачення" полягають в тому, що тривалість пісні повинна становити не більше 3 хвилин. Під час виступу учасників на сцені може бути максимум 6 осіб. Мовні компанії самі вирішують, якою мовою будуть виконувати пісню їх учасники.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...