Це дуже страшно: Лікар розповіла про ускладнення після COVID-19, через яке сліпнуть пацієнти

У пацієнтів після перенесеного коронавірусу можуть розвиватися грибкові інфекції, які дають серйозні ускладнення. Про це розповіла лікар-інфекціоніст Тетяна Логінова в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", передають Патріоти України.

Так, коментуючи інформацію про те, що в Індії у пацієнтів після перенесеного COVID-19 виявляють так званий "чорний грибок", лікар пояснила, що люди лікувалися й антибіотиками, а не лише стероїдами.

За її словами, антибіотики також дають дисбіоз організму. Наприклад, в Україні, найчастіше виникають кандидози. "А в цьому випадку на тлі антибіотикотерапії плюс кортикостероїди, які пригнічують запальні процеси, також можуть прекрасно розвиватися ці грибкові інфекції. Ця інфекція може не тільки уражати очі й носову порожнину, а й легені", - пояснила вона.

Як розповіла Логінова, це дуже серйозна постковідна інфекція, яка затягує одужання після COVID-19. Також вона зазначила, що подібне ускладнення потребує ретельного лікування спеціальними препаратами.

Лікар заявила, що в Україні найчастіше зустрічаються дисбактеріози, що викликані грибами Candida albicans і Aspergillus. "Ці інфекції найчастіше бувають у людей з ослабленим імунітетом, а також у веганів, тому що не утворюються повноцінні антитіла. Ми завжди наполягаємо на тому, щоб люди харчувалися гідно, щоб були повноцінні білки в раціоні", - сказала вона.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...