"Це геноцид!": В окупованому Криму забили на сполох через масове виселення місцевих мешканців (відео)

У анексованому Криму жителі селища Гурзуф забили на сполох через бажання керівництва дитячого центру "Артек" знести всі споруди, що межують з табором, повідомляють Патріоти України.

"Палісадники, гаражі, прибудови – все піде під ківш заради нового паркану "Артека". Але на цьому табір не зупиниться: слідом у людей відберуть квартири, впевнені в селищі", – йдеться у публікації "Примечания".

При цьому куди повинні виселити кримчан невідомо – офіційної програми переселення досі немає. "Окупанти викидають людей в Гурзуфі на вулицю – будинки під знесення. Дев'ятьох орки довели до смерті. Люди кричать, що це геноцид і що вони раніше були сліпі. На оккупендум більше б не пішли", – пише в Twitter блогер Кримський бандерівець.

"За право "померти на батьківщині" треба постраждати! Зате їх квартирки не дістануться "біндерам і солдатам НАТО", – іронізує grey cat. "Можу посперечатися: у 14-му всі вони як один раділи Рашці! Карма, вона така!" – резюмувала Наталі.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...