"Це геноцид!": В окупованому Криму забили на сполох через масове виселення місцевих мешканців (відео)

У анексованому Криму жителі селища Гурзуф забили на сполох через бажання керівництва дитячого центру "Артек" знести всі споруди, що межують з табором, повідомляють Патріоти України.

"Палісадники, гаражі, прибудови – все піде під ківш заради нового паркану "Артека". Але на цьому табір не зупиниться: слідом у людей відберуть квартири, впевнені в селищі", – йдеться у публікації "Примечания".

При цьому куди повинні виселити кримчан невідомо – офіційної програми переселення досі немає. "Окупанти викидають людей в Гурзуфі на вулицю – будинки під знесення. Дев'ятьох орки довели до смерті. Люди кричать, що це геноцид і що вони раніше були сліпі. На оккупендум більше б не пішли", – пише в Twitter блогер Кримський бандерівець.

"За право "померти на батьківщині" треба постраждати! Зате їх квартирки не дістануться "біндерам і солдатам НАТО", – іронізує grey cat. "Можу посперечатися: у 14-му всі вони як один раділи Рашці! Карма, вона така!" – резюмувала Наталі.

Хіти тижня. "Полуничка" мимоволі: Як українки випадково стають "зірками" порновідео

субота, 7 грудень 2019, 22:30

Такі порноролики для України – насправді не новинка. Їх часто знімають не лише в медичних установах, а й у жіночих роздягальнях, туалетах навчальних закладів і навіть у кабінах для примірювання одягу в магазинах. Цього тижня Україну сколихнув гучний ме...

Хіти тижня. "Бл*дь, плакала вся маршрутка. Моторола исцелил родник! С*ка, автомойщик из Назарета! Ой, Нептун йоб*ный, русалка степовая! Аквамен!" - Яніна Соколова (відео)

субота, 7 грудень 2019, 21:30

"Сейчас я расскажу вам о настоящем русском чуде. Вот, о чем сообщали в новостях "ДНР", - пише у своєму блозі Яніна Соколова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Историю об этом источнике рассказывают с замиранием сердца. На въезде села есть родн...