
Українська акторка, телеведуча Римма Зюбіна висловила обурення через завищені ціни на таксі біля залізничного вокзалу в Києві. Відповідну заяву опублікувала у Facebook, передають Патріоти України.
Акторка зауважила, що таксисти на залізничному вокзалі пропонують високі ціни за свої послуги. «Таксі на залізничному вокзалі в Києві – це якийсь жах і сором! Йду з поїзда і на світлофорі на розі Саксаганського/Петлюри звертається до мене молода мама з двома дітками: «Підкажіть, а як я можу піймати таксі? Ми два роки тут не були. Нам на вулицю Волинську їхати. Там біля вокзалу сказали «1000 грн», потім «800», а я кажу – «давайте 400». А таксист каже «Я за 400 не поїду»», – розповіла Римма Зюбіна.
Артистка зауважує, що допомогла молодій матусі викликати таксі за значно дешевшу суму: «Я викликала таксі за 140 грн».
Римма Зюбіна обурена завищеними цінами на таксі та називає це шахрайством: «Почекала поки приїде, посадила Олену з дітками в машину. Вони сонні, втомлені. Поїхали, а я йду і думаю «Коли це скінчиться? Я це з першого свого візиту в Київ спостерігаю. Оцей розводняк. На кого це розраховано? Чому якесь бидло дозволяє собі відчувати себе вище за інших людей? Це чистої води шахрайство і ніякої відповідальності! Вас вітає столиця України – центр Європи… звучить мелодія».
Користувачі соцмереж зауважують, що така ситуація із таксі є у кожному українському місті.

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...