
Переможець «Євробачення-2009» Олександр Рибак шокував відвертим визнанням. На своїй сторінці в Instagram він розповів, що 11 років страждав від важкої залежності, приймав снодійне і антидепресанти, передають Патріоти України.
Прийом препаратів викликав залежність і нестабільний емоційний стан артиста. Він впав у депресію і міг зруйнувати своє життя. Щоб впоратися з проблемою, Олександр звернувся до фахівців і почав курс реабілітації. «У мене була таємниця. 11 років я був залежний від снодійного і антидепресантів. Спочатку все було добре, але в підсумку моє життя мало не зруйнувалося. У січні цього року я почав курс реабілітації (за допомогою моїх лікарів) і поступово приходжу в порядок», - зізнався Рибак.

Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...
Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...