Це не буде легко: Медики назвали побічні ефекти вакцини від коронавірусу, про які варто знати

У США вже 11 грудня перші американці зможуть отримати вакцину від коронавірусу, проте медики назвали побічні ефекти вакцин. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

Члени консультативного комітету Центрів США по контролю і профілактиці захворювань вказали, що після вакцинації люди повинні бути готові до погіршення самопочуття.

"Як практикуючий лікар, я повинна бути впевнена, що мої пацієнти повернуться за другою дозою. Ми дійсно повинні дати пацієнтам зрозуміти, що це не буде прогулянкою парком. Вони дізнаються, що отримали вакцину. Вони не будуть почувати себе прекрасно", - сказала доктор Сандра Фріхофер.

Сенс вакцини в тому, що викликати імунну відповідь в організмі, яка іноді може викликати симптоми грипу, такі як ломота в тілі або навіть жар і головний біль.

Патрісія Стінчфілд з дитячих лікарень і клінік Міннесоти, що представляє Національну асоціацію педіатричних практикуючих медсестер, сказала, що медпрацівники повинні бути готові пояснити це людям, які отримують будь-яку вакцину.

"Це імунні реакції, тому, якщо ви відчуваєте щось після вакцинації, ви повинні очікувати, що ви це відчуєте. І коли ви це зробите (вакцинацію), це нормально, що у вас буде деяка хворобливість в руці, або деяка втома, або деякі болі в тілі, чи навіть невелика температура", - сказав Стінчфілд.

Вона уточнила, що декому може бути настільки погано, що доведеться не йти на роботу і залишитися вдома.

Медики відзначили, що від 40% до 80% опитаних про бажання вакцинації заявили, що були б готові її пройти.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...