Це не метеорит: У Чилі з неба впав невідомий об'єкт

На території країни впали кілька палаючих об'єктів, які відділилися від єдиного спільного цілого.

Пару тижнів тому на сайті The Black Vault з'явилася стаття, де нібито офіційний спікер Військово-морських операцій з інформаційного опору (Naval Operations for Information Warfare) Джозеф Градішер підтвердив справжність відео, на якому американські льотчики знімають і обговорюють НЛО. А днями ще один невпізнаний об'єкт впав у Чилі: на вигляд схожий на метеорит об'єкт загорівся в щільних шарах атмосфери Землі через сильне тертя і розпався на кілька частин. Після цього люди знайшли сім палаючих уламків в різних місцях, повідомляють Патріоти України.

Вчені підтвердили, що жоден із знайдених семи об'єктів не є метеоритом, і експерти поки не можуть визначити впавші уламки. Найбільш ймовірно, що Чилі стала майданчиком для приземлення космічного сміття, якого розвелося дуже багато на орбіті Землі за останні кілька десятків років.

Астроном з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джон Макдоуелл каже, що він не спостерігав потенційних об'єктів з космічного сміття, які могли б впасти на Землю. Проте, дані про орбітальні об'єкти можуть бути неточними і оновляться через деякий час.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...