"Це не монтаж": Відома українська журналістка розповіла про свою страшну хворобу (фото)

Яніна Соколова зізналася, що перенесла 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапії.

Яніна Соколова розповіла про свою хворобу. Фото: Фейсбук.

Популярна українська журналістка Яніна Соколова зізналася, що поборола рак. Всього 7 місяців тому стало відомо про діагноз, написала вона в Facebook, передають Патріоти України.

"Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз", - написала вона в пості, до якого прикріпила своє фото без волосся.

"Публічне і реальне життя часто дуже конрастні. Поки суспільство обсмоктувало скандальний ефір з Приходько в листопаді, який ми записали заздалегідь, я лежала в реанімації, підключена до апаратів, нашпигована катетарами по всьому тілу і з дірками в животі. За цей час я пережила 30 променевих терапій і 4 курсу хіміотерапії, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, в мені мінус пару органів, але величезна любов в серці", - написала Яніна.

Соколова розповіла, що за цей же час вона створила 30 ефірів "Рандеву з Яніною Соколовою" і "КІНО з Яніною Соколовою", 20 випусків "Вечір з Яніною Соколовою", отримала 2 срібні кнопки Youtube, провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійних курсу Screen School, видала книгу "Шевченко на кожен день", зіграла в театрі і в кіно і спродюсувала фільм про армію WE ARE SOLDIERS, який ось-ось вийде в прокат в Парижі.

"За ці 7 місяців я зрозуміла, що таке справжня дружба, любов і жертовність. І те, що наше суспільство не готове співіснувати, а держава не завжди готова надати прийнятні умови життя і лікування для таких, як я", - написала вона.

Вона нагадала, що за статистикою в Україні мільйон хворих на рак. "Я повторю ще раз: 1000000! Тобто приблизно кожен 42-ий в Україні хворіє цією жахливою бацилою. Для середньостатистичного українця лисий чоловік з ознаками ослабленого організму - живий труп. Зіпсований матеріал. Сміття, яке не варто прибирати, все одно згниє. Рак не вибирає. Він знищує всіх. Незалежно від того слюсар ти або відома телеведуча. Суспільство йому допомагає знищувати. Я все це пережила на собі. Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак, полегшити життя і бути... щасливими. Навіть в цей поганий період", - написала вона.

Соколова анонсувала свій новий проект "Я, Ніна". "Ви не побачите там стомленої приреченості і жалю. Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові. Так, саме кохання. Тому порятунок від раку - це любов", - резюмувала журналістка.

Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

середа, 19 лютий 2020, 4:00

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Вч...

Хіти тижня. Харчуються радіацією: У Чорнобилі процвітає новий вид організмів-мутантів

середа, 19 лютий 2020, 3:00

За останні роки було зареєстровано 98 видів грибів, які навчилися харчуватися радіацією і спокійно себе почувають поряд з пошкодженим реактором. У Чорнобилі реактор буквально оточили організми, які харчуються радіацією. Як вони пристосувалися до такого...