“Це повторення гріха Каїна”: Голова УПЦ МП Онуфрій закликав Путіна припинити війну

Предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій звернувся до всіх вірян і громадян України із закликом молитися за український народ і армію. Відповідне звернення митрополита оприлюднене на сайті УПЦ МП, передають Патріоти України.

“Трапилася біда. На превеликий жаль Росія почала військові дії проти України і в цей доленосний час закликаю вас не впадати в паніку, бути мужніми і проявити любов до своєї Батьківщини і одне до одного. Закликаю вас, перш за все, до посиленої покаянної молитви за Україну, за наше військо і наш народ, прошу забути взаємні чвари і непорозуміння і об’єднатися любов’ю до Бога і нашої Батьківщини“,- заявив Онуфрій.

Митрополит зазначив, що в цей трагічний час церква висловлює особливу любов і підтримку нашим воїнам, які стоять на сторожі й оберігають та захищають нашу землю і наш народ.

Також він звернувся до президента країни-агресора Володимира Путіна з вимогою “негайно припинити братовбивчу війну”. За словами Онуфрія, війна між росіянами і українцями – це повторення гріха Каїна, який із заздрості вбив свого рідного брата.

“Така війна не має виправдання ні у Бога, ні у людей”, – сказав голова УПЦ МП. Додамо, що Путін у своєму зверненні про визнання «ЛНР» і «ДНР» заявив, що УПЦ МП нібито страждає в Україні від переслідування.

Оператори України готуються до блекаутів - обіцяють, що відключень зв'язку буде менше

понеділок, 25 вересень 2023, 19:43

Основні оператори мобільного зв'язку після торішніх зимових блекаутів через обстріли енергетичної інфраструктури України з боку російських окупантів цього року ретельніше підготувалися до можливих відключень енергії. Про це повідомляє сайт "ТехноФан", ...

Українцям не планують підвищувати мінімальну зарплату до кінця 2023 року: У чому річ

понеділок, 25 вересень 2023, 18:57

До кінця 2023 року українцям можуть не підвищити мінімальну зарплату з 6700 до 7250 гривень. Це пов’язано зі складною економічною ситуацію в Україні та негативним впливом війни на економіку, передають Патріоти України. Так, Мінфін та роботодавці виступ...