Головний тренер Нефтчі Юрій Вернидуб емоційно висловився про угоду між його клубом і московським Локомотивом, передають Патріоти України.
«І тут журналісти інформацію притягли за вуха. Деякі ЗМІ розписали, що я, нібито, буду їздити до Москви. Це в голову не вкладається. Цей договір про співпрацю підписаний між дитячими академіями. Це право клубу. Я тут до чого?
У нас у першій команді немає і не може бути жодного росіянина. І в молодіжних командах виступають тільки азербайджанці. Тут я спілкуюся українською мовою, і мої слова до футболістів або до співрозмовника доносить перекладач", — цитує Вернидуба Sport.ua.
Нагадаємо, що у грудні минулого року між академіями Нефтчі та Локомотив Москва був підписаний меморандум, який передбачає обмін досвідом у підготовці юних футболістів.
«Участь у турнірах в Азербайджані, Білорусі та Росії, всебічний розвиток спортсменів; передові технології у підготовці гравців високого рівня, стажування тренерів, освітня діяльність (конференції, відеосемінари, круглі столи), забезпечення єдності, миру та злагоди між народами країн СНД, розвиток різноманіття культур за дотримання моральних і культурних цінностей за допомогою розвитку дитячо-юнацького футболу», — зазначалось у повідомленні.
Вернидуб став головним тренером Нефтчі 9 грудня. Відомо, що тренер після початку повномасштабного вторгнення Росії був військовослужбовцем.
Раніше фахівець, якому 22 січня виповниться 60 років, розповів, що виїхав за кордон для роботи в іноземному клубі, отримавши «дозвіл на високому рівні».
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...