
У мобільному застосунку Резерв+ зафіксовано понад 10 тисяч звернень щодо укладення добровільного річного контракту в Збройних силах України для молоді віком 18−24 років. Про це в ефірі телемарафону Єдині новини повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін, передають Патріоти України.
«Ми взагалі-то не розкриваємо цю службову інформацію, але можемо сказати, що в застосунку Резерв+ понад 10 тисяч звернень», — повідомив він.
За його словами, подати заявку на підписання «Контракту 18−24» можна не лише через Резерв+, а й через сайт 18−24.army.gov.ua та гарячу лінію Міноборони. «Застосунок Резерв+ - не єдиний „вхід“, скажімо так, в цей „периметр“, тому що є ще можливість безпосередньо в бригадах рекрутуватися, є центр рекрутингу, є сайт „18−24“. Тобто є кілька можливостей потрапити на цей контракт», — додав він.
11 лютого Міноборони України офіційно запустило формат добровільної служби Контракт 18−24 для українців, які готові приєднатися до Сил оборони на один рік.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...