Це смертний вирок: Лікар назвала головну небезпеку апаратів ШВЛ для хворих на коронавірус

В Україні пацієнти з коронавірусом, яких підключають до апарату штучної вентиляції легенів, практично не мають шансів на одужання. Про це в коментарі "Апострофу" заявила лікар-інфекціоніст Києво-Святошинської ЦРЛ Ольга Вознюк, передають Патріоти України.

За її словами, таких пацієнтів в Україні вводять в медикаментозний сон. "А ліжка, на яких вони лежать, без протипролежневих матраців, та й в лікарнях немає достатньої кількості персоналу догляду за такими пацієнтами", - зазначила вона.

За словами Вознюк, в інших державах виживають тільки 20% пацієнтів, яких підключали до ШВЛ. "Що вже говорити про Україну. У нашій лікарні важкі пацієнти, які вижили в реанімації, що не були інтубовані. Интубують тільки тих, хто зовсім не може дихати, але з них ніхто не вижив", - додала вона.

У свою чергу екс-глава СЕС України Святослав Протас заявив "Апострофу", що вкрай часто такі апарати можуть бути джерелами захворювань.

"ШВЛ дуже важко знезаражувати: там багато складних дрібних деталей. Це складна і довга процедура, тому через порушення правил знезараження апаратів, вони стають джерелом так званих ШВЛ асоційованих пневмоній і сепсисів, адже там накопичуються інші мікроорганізми, які характерні для внутрішньолікарняного середовища" , - сказав він.

Леся Нікітюк позувала на тлі квітучих сакур та дещо оголила (фото)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:22

Телеведуча закликала українців їхати до Вінниці. Українська телеведуча Леся Нікітюк покрасувалася стрункою фігурою, оголивши прес. Нові знімки вона опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

четвер, 22 квітень 2021, 23:55

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020...