"Це стало шоком і відкриттям для багатьох": Алла Мазур розповіла, як бореться з раком (відео)

Ведуча програми "ТСН.Тиждень" Алла Мазур вперше розповіла про боротьбу з важкою хворобою. Так, зірка каналу "1+1" восени минулого року приголомшила зізнанням про те, що бореться з онкозахворюванням. Місяць тому улюблена телеведуча мільйонів повернулася до роботи в ефірі, а нещодавно була удостоєна високої нагороди - ордену княгині Ольги ІІ ступеня, передають Патріоти України.

Мазур розповіла, як почувається та як минає її лікування у програмі "Світське життя", інтерв'ю якого було записане на зніманнях промо-роликів, присвячених 25-річчю каналу "1+1".

"Я дуже вдячна усій країні, яка хвилювалася за мене, це правда. Рада, що ризикнула і повідомила це публічно, тому що я вважаю, що нам дуже важливо навчитися говорити про ці складні речі вголос. Я зараз, слава богу, почуваюся гарно. Останні аналізи показали, що все рухається позитивно, не хочу наврочити. Лікарі кажуть, що прогнози дуже обнадійливі, я активно повернулася до роботи. Хочу передати своє позитивне налаштування насамперед тим, хто щойно почув подібний діагноз. Він страшить багатьох і багато хто думає, чи варто вступати в цю складну, тривалу і коштовну боротьбу. Але закликаю усіх – не треба гаяти часу, тому що я на власному прикладі переконалася, що якщо не втратити цей час, то процес лікування і одужання відбувається значно швидше", - поділилася знаменитість

Крім того, Алла Мазур поділилася, чи важко їй було наважитися оголосити про хворобу публічно. Так, ведуча зізналася, що радилася із друзями, родиною та колегами, оскільки вона медійна людина.

"Ми разом прийшли висновку, що це буде корисно для всіх. Я мушу сказати, що ефект від цього є. Це стало шоком і відкриттям для багатьох людей, але разом з тим – поштовхом йти і перевірятися. Чимало моїх знайомих сказали, що після моєї публікації вони пішли і перевірили стан свого здоров’я", -розповіла зірка

Крім того, зірка каналу "1+1" порадила людям зі слабким імунітетом дотримуватися дистанції та носити захисні маски під час карантину.

"Ми розуміємо, що ліків від COVID-19 зараз немає, але на щастя цю хворобу регулює розум. У цій ситуації рятують дуже прості речі, які здаються банальними, але найбільш помічні – соціальна дистанція і маска. Ми можемо стати рятівниками одне для одного", -зазначила Алла Мазур

Також знаменитість додала, що намагається менше відвідувати людні місця. Але коли необхідно піти до магазину чи до школи, то одягає маску. Якщо Алла Мазур бачить, що хтось з громадян порушує дистанцію – не соромиться вказати на це.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...