"Це таке ставлення до ветеранів?": У Львові таксист відмовився везти військового, який пересувається на милицях

У Львові стався черговий скандал щодо хамського ставлення до військового. Так, таксист компанії Bolt відмовився везти ветерана ЗСУ і скасував поїздку, дізнавшись, шо він пересувається на милицях. Про скандал військовий на ім'я Андрій написав у Facebook, передають Патріоти України.

Як розповів ветеран війни, 8 січня 2024 року йому довелося очікувати на морозі 20 хвилин машину, а коли водій Bolt дізнався, що він на милицях – то просто скасував поїздку.

"Поки на милицях, змушений частенько користуватись таксівкою (перевязки, поліклініка і т.д.) у Львові і Києві. Bolt – це еталон хамства, бидляцтва і тотального не бажання компанії впливати на водіїв!! Як вам варіант, коли я водію повідомив, що на милицях, питаю де він запаркувався, бо не бачу його, а у відповідь: "Там де всі таксисти", кидає трубку, хамить хвилин 4, що він приїхав, але не каже де він, і скасовує замовлення! Я чекав на морозі 20 хв на одній нозі посеред снігу!! Щоб той виродок скасував замовлення", - обурився діями водія військовий Андрій.

Він також розповів, що подав скаргу до сервісу Bolt, але там сказали, що результати розгляду ще невідомі та заблокували його акаунт. "Це таке ставлення до ветеранів? Може почати ваших водіїв вчити ввічливості народним методом?? 10 крайніх поїздок, лиш 1 водій не хамив. До речі, всі призовного віку", - написав військовослужбовець.

Реакція Мережі на скандал

  • Мав ту ж ситуацію, наїздився, як був на патиках тим болтом ого-го...Але потім через ставлення поміняв оператора;
  • Болт - найгірше, що може бути. В Києві користувалася один-єдиний раз, вперше й востаннє. Водій не знайшов адреси, спинився чортзна-де;
  • Болтом давно вже не користуюся саме з цих причин;
  • Треба зробити відомим цього водія;
  • Болт - дно. Їхня підтримка теж. Недавно втратила час і кошти, бо водій не захотів везти. Підтримка болт - нам дуже шкода, звертайтесь ще;
  • Bolt абсолютне днище вже кілька років. Часто водії в принципі української не розуміють. А деколи і російську не дуже;
  • Андрію, дякую за службу. Я не таксист та не працівник болту, але мені соромно за них.

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...