"Це треба було зробити ще вчора": Голубовська закликала вводити локдаун в Україні й запасатися киснем

В Україні терміново треба вводити локдаун, збільшувати запаси кисню в лікарнях і створювати нові ліжка для хворих на COVID-19. Таку заяву в бліцінтерв'ю зробила провідна інфекціоністка МОЗ України Ольга Голубовська, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що локдаун треба ввести по всій країні. Тому що, якщо ми не введемо по всій країні, то значить, регіони, які зараз спокійні, загоряться пізніше", – наголосила вона.

За оцінками медикині, на сьогодні звичайні протиепідемічні заходи, як, наприклад, робота у вогнищах зараження, вже не дадуть необхідного ефекту. "Зараз уже марно працювати у вогнищах. Потрібно запасатися киснем, відкривати все нові і нові стаціонари, грамотно проводити політику вакцинації. І найголовніше – кожна людина повинна захистити сама себе", – сказала Голубовська.

У цьому контексті вона заявила, що "в тих містах, які повністю згоряють, горять, догоряють, де всі перебувають просто в колапсі, потрібно вводити локдаун". І додала, що локдаун повинен бути повсюдним.

Лікарка також закликала скасувати всі розважальні заходи. "Коли я дивлюся на якийсь натовп на концертах, я відразу розмірковую, скільки людей може захворіти і відразу ж прикидаю в голові, яка кількість кисню знадобиться і де його взяти", – зазначила Голубовська.

"Потрібні обмежувальні заходи. Це хоча б зменшить кількість нових випадків. Але навантаження ще залишиться, тому що зараз лежать важкі, але ще будуть підходити хворі, які ставатимуть більш тяжкими певний час", – додала вона. Відповідаючи на запитання, коли варто вводити локдаун в Україні, медикиня наголосила: "Уже вчора треба було це робити".

Джерело: Обозреватель

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...

Тариф на електроенергію для населення поки не підвищуватимуть. Міністр енергетики розповів про подаровану відстрочку

понеділок, 5 червень 2023, 2:40

Нового підвищення тарифів на електроенергію для населення не буде до кінця року. Про це міністр енергетики Герман Галущенко заявив в ефірі телемарафону, повідомляє пресслужба Міненерго. За його словами, зараз не йдеться про наступні етапи підвищення та...