В Україні почали призначати субсидії за новими правилами. Змінилися підходи щодо визначення складу домогосподарства. Крім того, за самою допомогою на оплату комунальних послуг тепер потрібно звертатись до Пенсійного фонду України. Про це нагадали у самому ПФУ передають Патріоти України.
Субсидію призначають залежно від складу домогосподарства, а також доходів його членів. У ПФУ роз'яснили, як тепер визначають склад домогосподарства.
Якщо субсидію на оплату комуналки просять власники житла, то беруть до уваги всіх людей, які зареєстровані в цьому домогосподарстві. Якщо ж субсидії потребують орендарі або ВПО, то рахують осіб, які фактично проживають у квартирі чи будинку.
При призначенні субсидії враховується сукупний прибуток всіх членів домогосподарства. Крім того, субсидію призначають лише на обсяги споживання, що відповідають соціальним нормативам. Все, що спожито понад нормативи, оплачується повністю.
Кількість людей, які мешкають у домогосподарстві у багатьох випадках – величина непостійна. Тому вона визначається на початок місяця, з якого має розпочатися виплата субсидії.Якщо кількість людей, які фактично проживають у домогосподарстві, менша за зареєстровану кількість, то субсидію розраховують на тих, хто проживає фактично.
Важливо знати! При призначенні субсидії враховують, крім доходів людей, що фактично проживають у домогосподарстві, також доходи членів сім'ї, які зареєстровані або фактично проживають в іншому місці. Однак тут є винятки. Виняток становлять такі доходи:
При цьому на тих осіб, доходи яких не враховуються, не розраховують соціальні норми житла. Тобто субсидія призначається на менші обсяги споживання
Вибивання килимів на снігу було звичним зимовим заняттям для багатьох сімей у радянські часи. Цей метод вважався ефективним способом очищення килимів від пилу та бруду. Однак з часом ставлення до цієї традиції змінилося. У минулому, коли побутова хімія...
Композитна металева піна (CMF) нарешті готова до виробництва після багатьох років інтенсивних випробувань(CMF). Цей матеріал не схожий ні на що створене досі. Примітно, що CMF поєднує в собі міцність сталі з легкістю алюмінію і є стійким до балістичних...