Це треба знати: Українцям повідомили, які відділення банків виплачуватимуть пенсії при відключенні електроенергії

Відключення електроенергії не може паралізувати виплату зарплат, пенсій та соціальної допомоги. У будь-якому випадку в різних куточках України працюватимуть чергові відділення банків, в яких можна буде отримати пенсії, зарплати або надіслати грошовий переказ, передають Патріоти України.

У цьому запевнив українців Нацбанк, який стежитиме за тим, щоб мешканці всіх міст мали доступ до банківських послуг навіть за умов повного відключення електроенергії.

У всіх куточках України працюватимуть чергові відділення системно важливих банків, в яких можна буде отримати якщо не весь, то принаймні чималий спектр банківських послуг. Таких працюючих відділень буде 760. Вони будуть розташовані в Києві, а також у 275 населених пунктах 22 областей.

Для цього, відділення, які вирішено залишити працюючими, вже оснащують резервними джерелами енергії. Контакт-центри банків та їхні дата-центри будуть забезпечені резервним живленням мінімум на 7 днів. При цьому їх також мають забезпечити супутниковим інтернетом для зв'язку між собою. Крім того, туди перемістять частину техніки з непрацюючих відділень банків.

У чергові відділення банків також перемістять більшу частину готівки, оснастивши їх додатковими сейфами для зберігання грошей, а також забезпечивши їхню посилену охорону.

Чоловік так хотів заощадити на авіаквитку, що... переплутав континенти та зірвав відпустку мрії

понеділок, 6 лютий 2023, 17:57

Турист з США Кінгслі Бернетт зірвав свою відпустку мрії, коли у спробі знайти більш вигідний квиток на літак він переплутав австралійський Сідней з однойменним містечком в американському штаті Монтана з населенням трохи більше 5 тисяч осіб, передають П...

"Далі своїм ходом": У РФ дитину зі зламаною ногою змусили повзти на четвертий поверх (відео)

понеділок, 6 лютий 2023, 17:50

У Пензенській області РФ підлітку зі зламаною ногою довелося повзти на четвертий поверх, щоб зробити рентген. Ліфти у поліклініці у вихідні не працюють, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "База", підліток підвернув ногу, коли грав...