У Росії продовжуються спроби подолати критичну ситуацію на виробництвах військово-промислового комплексу, яка виникла внаслідок введених міжнародних санкцій, втім діяльність російських чиновників вносить додатковий безлад у виробничі схеми та посилює кризові явища. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
"Зокрема, про це йдеться у листі від імені АТ "Тюменський акумуляторний завод" на адресу "заступника керівника оперативного штабу з протидії економічним санкціям" Сергія Собяніна: "Санкції, які ввели проти РФ Євросоюз та США, безсумнівно, ускладнили нашу роботу, оскільки частина матеріалів та запчастин на обладнання, що не виробляються у РФ, ми закуповували за кордоном. Сучасні реалії змушують нас або організовувати власне виробництво, або шукати нових постачальників… Однак те, що роблять наші чиновники щодо нас – у рази гірше за санкції", - повідомили в розвідці.
Зазначається, що мова йде про тотальну некомпетентність державного регулятора. "Завдяки" внесеним змінам підприємство не може отримати достатньо сировини для продовження виробництва. До того ж зруйновано систему утилізації небезпечних відходів, внаслідок чого організатори схеми "загидять кислотою великі території". В результаті такої "боротьби з економічними санкціями" передбачається відтік виробництва в Китай", - пояснили в ГУР.
Багато пенсіонерів з ентузіазмом сприйняли повідомлення про те, що весною 2025 року їм підвищать пенсії не тільки в межах березневої індексації, розмір якої поки ще уточнюється урядом. Але також і у квітні, коли буде проведено перерахунок виплат для пр...
Протягом 2024 року хліб подорожчав на 17-21%, і зростання цін триватиме у 2025 році. Основними причинами є подорожчання сировини, підвищення витрат на енергоресурси та податковий тиск на виробників. Про це розповіла головна наукова співробітниця відділ...