"Це у рази гірше за санкції": На російському заводі скаржаться на чиновників (документ)

У Росії продовжуються спроби подолати критичну ситуацію на виробництвах військово-промислового комплексу, яка виникла внаслідок введених міжнародних санкцій, втім діяльність російських чиновників вносить додатковий безлад у виробничі схеми та посилює кризові явища. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Зокрема, про це йдеться у листі від імені АТ "Тюменський акумуляторний завод" на адресу "заступника керівника оперативного штабу з протидії економічним санкціям" Сергія Собяніна: "Санкції, які ввели проти РФ Євросоюз та США, безсумнівно, ускладнили нашу роботу, оскільки частина матеріалів та запчастин на обладнання, що не виробляються у РФ, ми закуповували за кордоном. Сучасні реалії змушують нас або організовувати власне виробництво, або шукати нових постачальників… Однак те, що роблять наші чиновники щодо нас – у рази гірше за санкції", - повідомили в розвідці.

Зазначається, що мова йде про тотальну некомпетентність державного регулятора. "Завдяки" внесеним змінам підприємство не може отримати достатньо сировини для продовження виробництва. До того ж зруйновано систему утилізації небезпечних відходів, внаслідок чого організатори схеми "загидять кислотою великі території". В результаті такої "боротьби з економічними санкціями" передбачається відтік виробництва в Китай", - пояснили в ГУР.

Кількість загиблих у Туреччині та Сирії через землетрус перевищила 12 000

четвер, 9 лютий 2023, 8:03

Загальна кількість встановлених наразі смертей у Туреччині та Сирії внаслідок землетрусу сягнула 12 049 осіб, повідомляє NBC News. У Туреччині, за словами президента Реджепа Таїпа Ердогана, загинуло щонайменше 9057 осіб. Ще 52 979 зазнали поранень, згі...

Шахраї крадуть гроші з карток українців, користуючись проблемами зі зв'язком: Як працює схема

четвер, 9 лютий 2023, 7:50

Шахраї знайшли спосіб, як скористатися проблемами зі зв'язком в українців. Зловмисники представляються жертвам робітниками компаній-операторів і просять назвати відправлений на телефон код, передають Патріоти України. При цьому коли людина цей код нази...