"Це в мене були гайдамаки серед предків": Харківський боєць ММА заявив, що в Україні немає справжніх українців

Спортсмен розповів російським ЗМІ, як у нього на батьківщині нібито не дають спокійно розмовляти російською.

Олексій Олійник. Фото: соцмережі.

Український боєць змішаних єдиноборств (MMA) Олексій Олійник, який 5 років тому прийняв російське громадянство, вважає, що в Україні немає справжніх українців, передають Патріоти України.

"Частина України безліч років переходила з одного підданства в інше. Австро-Угорщина, Росія і так далі. Там крові перемішані. Які завгодно – але тільки не українські. А у мене на поколінь вісім усе проглядається вглиб, до гайдамаків. Висувають же мені щось люди, у яких тато угорець, а мама - україно-полька. Справжню українську мову не розуміють. А я говорю на чистій мовi Тараса Шевченка – а не на мовi ось цих самих", – зазначив Олійник в інтерв'ю "СЕ".

Спортсмен розповів російським ЗМІ, як у нього на батьківщині йдуть справи з російською мовою. "Будеш говорити по-російськи – хтось обуриться: "Ти охринiв тут балакати російською мовою, ця мова заборонена", – зізнався боєць.

Олійник народився і жив у Харкові. У листопаді 2014 року Олійник перед боєм у США проти американця Джареда Рошолта вийшов на зважування в майці із зображенням президента РФ Володимира Путіна. Нагадаємо, що Олійника жорстко побили в першому ж бою за Росію.

"Це була мрія!": Леся Никитюк розповіла, як святкувала день народження (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:23

Телеведуча відзначала важливий день у своєму житті вдома з рідними і близькими. Телеведуча Леся Никитюк, яка нібито зібралася йти з ТБ, розповіла про свій день народження і опублікувала яскраві фото. У Instagram дівчина повідомила шанувальникам, що в ц...

Як коронавірус поширюється при розмові за столом (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:12

Вчені дійшли висновку, що зволожувачі повітря в громадських місцях допомагають знизити ймовірність зараження Covid-19. Японські вчені створили демонстраційну модель поширення коронавірусу Covid-19 при розмові за столом. Завдяки цьому стало відомо, де н...