"Це в мене були гайдамаки серед предків": Харківський боєць ММА заявив, що в Україні немає справжніх українців

Спортсмен розповів російським ЗМІ, як у нього на батьківщині нібито не дають спокійно розмовляти російською.

Олексій Олійник. Фото: соцмережі.

Український боєць змішаних єдиноборств (MMA) Олексій Олійник, який 5 років тому прийняв російське громадянство, вважає, що в Україні немає справжніх українців, передають Патріоти України.

"Частина України безліч років переходила з одного підданства в інше. Австро-Угорщина, Росія і так далі. Там крові перемішані. Які завгодно – але тільки не українські. А у мене на поколінь вісім усе проглядається вглиб, до гайдамаків. Висувають же мені щось люди, у яких тато угорець, а мама - україно-полька. Справжню українську мову не розуміють. А я говорю на чистій мовi Тараса Шевченка – а не на мовi ось цих самих", – зазначив Олійник в інтерв'ю "СЕ".

Спортсмен розповів російським ЗМІ, як у нього на батьківщині йдуть справи з російською мовою. "Будеш говорити по-російськи – хтось обуриться: "Ти охринiв тут балакати російською мовою, ця мова заборонена", – зізнався боєць.

Олійник народився і жив у Харкові. У листопаді 2014 року Олійник перед боєм у США проти американця Джареда Рошолта вийшов на зважування в майці із зображенням президента РФ Володимира Путіна. Нагадаємо, що Олійника жорстко побили в першому ж бою за Росію.

"Бережіть себе та оточуючих": Заступник мера Дніпра потрапив до реанімації з пневмонією

четвер, 6 серпень 2020, 12:45

Андрій Бабський пройшов тестування на наявність коронавірусної інфекції. Заступника міського голови Дніпра, директора міського департаменту охорони здоров'я Андрія Бабського госпіталізували до реанімаційного відділення міської клінічної лікарні №16. Чи...

Незнайомець просив цигарку: В Одесі 20-річний хлопець вижив після удару ножем у серце

четвер, 6 серпень 2020, 12:30

Зловмисник спровокував із хлопцем конфлікт, під час якого вдарив його ножем у груди, а тоді втік. В Одесі 29-річний місцевий житель напав із ножем на 20-річного хлопця після почутої відмови пригостити цигаркою, інформують Патріоти України. Як повідомля...