Це вам не флаєри біля метро роздавати: У Києві жінка заради реклами сиділа на білборді висотою 6 м (фото, відео)

У Києві біля траси помітили білборд зі справжнім кріслом і людиною. Фото та відео незвичної реклами поширили в соцмережах, передають Патріоти України.

Предмет меблів був закріплений на висоті приблизно 6 м. На ньому сиділа жінка у шпагаті й тримала чашку. З'ясувалося, це була реклама нового меблевого магазину на вул. Берковецькій, де і розміщувався борд.

Жовте крісло помічають не вперше. Воно подорожує Києвом і з'являється у людних місцях столиці. Наприклад, у парках і поблизу метро. На ньому можна посидіти й навіть порозмовляти з ним.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...