Це вам не флаєри біля метро роздавати: У Києві жінка заради реклами сиділа на білборді висотою 6 м (фото, відео)

У Києві біля траси помітили білборд зі справжнім кріслом і людиною. Фото та відео незвичної реклами поширили в соцмережах, передають Патріоти України.

Предмет меблів був закріплений на висоті приблизно 6 м. На ньому сиділа жінка у шпагаті й тримала чашку. З'ясувалося, це була реклама нового меблевого магазину на вул. Берковецькій, де і розміщувався борд.

Жовте крісло помічають не вперше. Воно подорожує Києвом і з'являється у людних місцях столиці. Наприклад, у парках і поблизу метро. На ньому можна посидіти й навіть порозмовляти з ним.

"Сын, спасибо за машину!": Боклан в образі діда Стаса розповів казочку про "білу Ладу" (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:53

Знаменитий український актор театру та кіно Станіслав Боклан в образі діда Стаса розповів українцям нову гумористичну казку. У ній він висміяв нещодавню новину про те, що батьки одного з ліквідованих в Україні російських окупантів на "гробові" гроші пр...

Справжня магія від українця: Зінченко виділився розкішним трюком у матчі за Арсенал (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:43

Лондонський Арсенал 13 серпня здобув свою другу перемогу на старті нового сезону АПЛ. "Каноніри" переграли вдома Лестер. Олександр Зінченко знову з'явився на футбольному полі з перших секунд. Лівий захисник провів 77 хвилин та був активним протягом усь...