Це варто побачити: Заповідник на Алясці влаштував конкурс краси серед товстих ведмедів (фото)

За літо конкурсанти досягли чималого успіху в наборі ваги.

Щороку національний парк Катмай на Алясці влаштовує змагання, яке в світі людей здавалося б немислимим. Шляхом голосування відвідувачі сайту парку обирають найтовстішого ведмедя. Конкурс триває тиждень, і з 30 вересня по 6 жовтня вболівальники кожен день вирішують, який з двох клишоногих учасників виглядає більш вгодованим, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Ніхто не соромить ведмедиків за зайву вагу: як працівники парку, так і любителі дикої природи щиро раді їхнім успіхам в в наборі ваги на зиму.

Всього в конкурсі бере участь 12 ведмедів, і до 6 жовтня залишитися має тільки один - найтовстіший. Організатори змагання завжди публікують фотографії тварин "до і після", щоб голосуючі могли справедливо оцінити їхні успіхи в потовстінні.

А ось так виглядала Холлі - переможниця 2019 року. Залишається лише сподіватися, що в цьому змаганні кому-небудь з учасників вдасться затьмарити її красиву товсту фігуру.

Хотів з'їсти вареників і злякався жовто-блакитного прапора: Польський священник потрапив у cкандал

середа, 31 травень 2023, 17:47

Парафіяльний священник з польського міста Козєглова спричинив шквал коментарів у Twitter під своїм актиукраїнським дописом. Він зазначив, що перебував у польському місті і хотів зайти до закладу, щоб скуштувати вареників, передають Патріоти України. Пр...

Українцям доведеться платити за в'їзд до ЄС: Що потрібно знати про нові правила

середа, 31 травень 2023, 17:30

Українці та громадяни 59 інших країн, де діє безвізовий режим з Європейським Союзом (ЄС), із 2024 року повинні будуть отримати спеціальний дозвіл на в’їзд ETIAS. Ця процедура коштуватиме 7 євро (276,20 грн) з однієї людини, передають Патріоти України. ...