Військово-лікарська комісія не має права не враховувати діагнозів, встановлених приватним лікарем. Про це повідомив адвокат Олег Леонтьєв в ефірі «Українського Радіо», передають Патріоти України.
«Якщо державний лікар сказав одне, а приватний ― інше, то це не означає, що треба довіряти лише державному лікареві, а приватного відкидати. Якщо є різні висновки, то лікарі проводять консиліум і призначають додаткові стаціонарні обстеження, за потреби», — сказав він.
За словами Леонтьєва, людина має право звертатися до лікаря за своїм вибором і не мусить відповідати за те, що лікар не вніс дані в електронну систему охорони здоров’я.
«Але якщо він записав це в медичну книжку, то людина має право вимагати, щоб записи в медичній книжці були взяті до уваги лікарями ВЛК», — додав експерт.
Нагадаємо, від 4 травня в Україні скасовано статус «обмежено придатний» для військовозобов’язаних. Водночас встановлюються обмеження щодо особливостей проходження служби відповідно до стану здоров’я, а саме:
До 4 лютого 2025 року чоловіки віком 18-60 років, що мали статус «обмежено придатний» мають пройти ВЛК.
В одному з підрозділів 65 ОМБр ЗСУ "Великий Луг" з'явилася незвичайна вихованка – маленька самка єнота на прізвисько сержантка Моллі. Фото 13 липня опублікував у Facebook Генеральний штаб Збройних сил України, передають Патріоти України. За словами її ...
20-річний зловмисник утік з в’язниці Корбас, що поблизу французького міста Ліон, сховавшись у сумці свого співкамерника, який залишав установу після закінчення терміну. Про це пишуть Le Parisien та BFMTV, передають Патріоти України. Адміністрація в'язн...