Це варто знати! Що робити, якщо телефон розряджається за ніч

Багато людей стикаються з проблемою, коли телефон розряджається за ніч, навіть якщо його не використовували. У зв’язку з цим доводиться або постійно заряджати пристрій, або тримати його підключеним до мережі всю ніч, що може погіршити стан акумулятора, передають Патріоти України.

На щастя, цю проблему можна розв’язати. Про те, як збільшити час автономної роботи смартфона та запобігти швидкому зносу батареї, розповіли OBOZ.UA.

Чому телефон розряджається вночі, поки ми ним не користуємося

Однією з найпоширеніших причин того, що телефон швидко розряджається вночі є те, що деякі фонові програми або ввімкнені функції споживають чимало енергії, навіть якщо ви ними не користуєтесь. Серед них такі, як відображення сповіщень, фонове оновлення застосунків, GPS, мобільний інтернет тощо.

Відключіть енергоємні функції

Wi-Fi, Bluetooth та GPS споживають багато енергії. Тому вимкніть їх, якщо ви ними не користуєтесь.

Закрийте фонові програми

Деякі програми можуть працювати у фоновому режимі, навіть коли ви їх не використовуєте. Це може значно розрядити батарею, тому варто закрити всі фонові програми перед сном.

Перевірте стан батареї

З часом батарея вашого телефону зношується і її ємність зменшується. Якщо ваш телефон було пошкоджено або йому вже багато років, можливо, час замінити акумулятор.

Увімкніть режим енергозбереження

Більшість телефонів мають режим енергозбереження, який може допомогти вам зберегти заряд батареї. Він може обмежувати деякі функції, наприклад, синхронізацію чи фонове використання мережі, що значно збільшить час автономної роботи.

Від повістки не втечеш: В Україні прийняли "жорстке" рішення по оповіщенню військовозобов’язаних

вівторок, 21 травень 2024, 18:30

Всупереч тому факту, що ТЦК передали в Нацполіцію запити на розшук майже 100 тисяч ухилянтів, багатьом чоловікам вдається залишатись поза полем зору правоохоронців. Тому уряд вирішив ще більше посилити процес мобілізації і затвердив Порядок проведення ...

"Будівництво життя" Віталія Кличка знов під ударом: Генпідрядник спорудження Подільського мосту може сісти на 12 років з конфіскацією, виписана підозра

вівторок, 21 травень 2024, 17:57

Силовики продовжують копатися в документах мега будівництв столиці. У Кличка ці дії розцінюють як неправомірний тиск з боку людей президента Зеленського. Директору генпідрядної організації, причетної до заподіяння 24 мільйонів гривень збитків на будівн...