
Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк після виступу у фіналі Євробачення-2022 закликав увесь світ врятувати Маріуполь. Він розповів, чому наважився зробити такий заклик, попри загрозу дискваліфікації, передають Патріоти України.
Псюк розповів про причини свого вчинку під час пресконференції після перемоги на Євробаченні. Також репер закликав європейську пресу не мовчати про ситуацію в українському Маріуполі.
Псюк зауважив, що ситуація на "Азовсталі" у Маріуполі – це велика біда нашої країни. "Це остання блокада, понад 1000 людей оточили, вони не можуть ніяк вийти. І просимо втрутитися третю країну, щоб допомогти їм вийти. Тут багато преси, якщо ви говорите про це, то це нам допоможе", – додав репер.
Він закликав європейців звертатися до своєї влади, адже інформація також може допомогти. Псюк наголосив, що порятунок захисників Маріуполя – дуже важливий для України.
Для мене це питання важливіше, ніж дискваліфікація. Такий шанс я б не дозволив собі втратити. Сподіваюся, що хоча б одна людина звернула на це увагу, що це хоч якось нам допоможе,
– підсумував лідер Kalush Orchestra. Зауважте, що глядацький зал підтримав бурхливими оплесками заклик Псюка. Однак, ймовірно, мікрофон репера намагалися вимкнути, адже його слова звучали нечітко.
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...