Наталка Денисенко проникливо прочитала вірш "Чоловікам" поетеси Олени Теліги, присвятивши його українським солдатам, передають Патріоти України.
32-річна актриса Наталка Денисенко звернулася до українських чоловіків, котрі зараз захищають країну від російського вторгнення. "Безмежно вдячна за оборону, – написала вона у підписі під відео. – Вірш для наших солдатів – це все, що я можу".
Також Денисенко поспівчувала сім'ям загиблих та закликала Росію йти додому. "Держимося! Молімося!!!" - Звернулася вона до українців. Відео зірка опублікувала на своїй сторінці у Instagram.
"Просто до сліз, до мурашок…Браво, Наталю! Віримо у перемогу. Молимося за кожного солдата – синів України. Хай Господь допомагає їм боронити нашу Україну від агресора! Боже, як гарно. Боже, допоможи нам", – написали фолловери.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...