Військовозобовʼязані до 16 липня мають оновити свої облікові дані. Як це зробити, коли є статус "у розшуку", пояснив заступник начальника Черкаського обласного ТЦК та СП, підполковник Василь Фризюк у коментарі "Суспільному", передають Патріоти України.
Якщо у військовозобов'язаного є статус «у розшуку», це не потрібно сприймати «як вчинення якогось злочину». «Дехто думає, що якщо в розшуку – вже вважають злочинцями. Ні, це не так, бо перебувати в розшуку можна за багатьма підставами», – розповів Василь Фризюк. З його слів, підстав може бути декілька, тому питання краще вирішувати індивідуально, аби дізнатися, чому людина в розшуку.
«Це вирішується через територіальний центр комплектування в індивідуальному порядку. Наприклад, однією з підстав може бути якщо військовозобовʼязаному раніше вручали повістки у 2022 або 2023 роках. І він за цими повістками не з'являвся, то через це його подали в розшуку», – зауважив заступник начальника Черкаського обласного ТЦК та СП.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...