Це вирішить все! Астролог назвав знаки Зодіаку, для яких кінець листопада стане доленосним

Гороскоп 2019 розповість, для кого з представників зодіакального кола майбутні дні зможуть стати знаковими для їх подальшого життя. Відомий астролог Павло Глоба назвав три знака Зодіаку, яких чекають грандіозні події в другій половині листопада, передають Патріоти України.

Овни

Незважаючи на те, що останнім часом Овни перебували в досить поганому настрої, незабаром вони зможуть максимально зосередити свої сили і зробити серйозний ривок. В кінці листопада представники знаку вирвуться з пастки, яку приготували собі самі, і заживуть новим по-справжньому повноцінним життям.

Леви

Незважаючи на те, що Леви завжди роблять "хорошу міну при поганій грі" життєві труднощі їм не чужі, як і всім іншим знакам Зодіаку. В кінці листопада Павло Глоба пророкує представникам цього сузір'я вихід із скрутного становища. Леви можуть змінити місце роботи, здійснити переїзд в інше місто, розійтися з непотрібними людьми. Астролог впевнений, що всі ці події підуть лише на користь.

Риби

Представники знаку в листопаді можуть пережити зраду близької людини. Ця емоційна подія зірве з Риб рожеві окуляри і задасть важливий життєвий урок. Падіння дасть їм сили для нових рішень. В результаті у Риб все почне складатися на диво чудово. Представники знаку в кінці осені зможуть зрозуміти значення мудрого прислів'я "все що не робиться, робиться на краще".

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...