Це вирішить все! Астролог назвав знаки Зодіаку, для яких кінець листопада стане доленосним

Гороскоп 2019 розповість, для кого з представників зодіакального кола майбутні дні зможуть стати знаковими для їх подальшого життя. Відомий астролог Павло Глоба назвав три знака Зодіаку, яких чекають грандіозні події в другій половині листопада, передають Патріоти України.

Овни

Незважаючи на те, що останнім часом Овни перебували в досить поганому настрої, незабаром вони зможуть максимально зосередити свої сили і зробити серйозний ривок. В кінці листопада представники знаку вирвуться з пастки, яку приготували собі самі, і заживуть новим по-справжньому повноцінним життям.

Леви

Незважаючи на те, що Леви завжди роблять "хорошу міну при поганій грі" життєві труднощі їм не чужі, як і всім іншим знакам Зодіаку. В кінці листопада Павло Глоба пророкує представникам цього сузір'я вихід із скрутного становища. Леви можуть змінити місце роботи, здійснити переїзд в інше місто, розійтися з непотрібними людьми. Астролог впевнений, що всі ці події підуть лише на користь.

Риби

Представники знаку в листопаді можуть пережити зраду близької людини. Ця емоційна подія зірве з Риб рожеві окуляри і задасть важливий життєвий урок. Падіння дасть їм сили для нових рішень. В результаті у Риб все почне складатися на диво чудово. Представники знаку в кінці осені зможуть зрозуміти значення мудрого прислів'я "все що не робиться, робиться на краще".

Хіти тижня. "Премія Дарвіна": Українці обговорюють поїздку кримського "єдинороса" за українським паспортом

п’ятниця, 13 грудень 2019, 2:00

Кучерявий їхав в Херсонську область отримувати український закордонний паспорт.

Хіти тижня. Жодної краплі не розлили: У Харкові показали відео унікальних випробувань стабілізатора гармати танка "Т-80БВ"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 1:00

Харківські інженери передали привіт своїм львівським колегам, які раніше провели аналогічний тест.​. На полігоні інженери показали можливості стабілізатора гармати для бронемашини, інформують Патріоти України. . Розробники танка показали, як вражаюче ...