"Це вже не толерантність, це - сатанізм": Львівська обласна рада вимагає позбавити держфінансування фільм про геїв "Мій юний принц"

Фільм однозначно принижує християнство та знущається з головних християнських символів

мій юний принц

На думку депутатів, втори стрічки "Мій юний принц" знущаються з головних християнських символів.

Львівська обласна рада підтримала звернення депутата Олега Панькевича до Міністерства культури та інформаційної політики України та Держагентства з питань кіно щодо неприпустимості державного фінансування виробництва фільму Хачіка Васіляна "Мій юний принц", зазначають Патріоти України.

Проєкт "Мій юний принц" переміг у конкурсі Держкіно. Відтак на його створення мають виділити 20 мільйонів гривень з державного бюджету. Це має бути перший повнометражний український фільм про гомосексуалістів. Однак депутатів обурює не стільки тема стрічки, скільки те, що в ньому принижують християнські цінності.

"Фільм однозначно принижує християнство та знущається з головних християнських символів. Це фактично сатанинські речі, на які передбачено кошти з державного бюджету України, – заявив Олег Панькевич. – Уже всі мали можливість набрати в інтернеті "Мій юний принц" і подивитися, чи це творчість, чи це знущання над християнством і фактично прямий сатанізм".

Раніше Олег Панькевич також заявляв, що Мінкульт і Держкіно мають не лише позбавити скандальний фільм державного фінансування, а й не допустити його виходу та поширення.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...