Це вже слони! Під Тернополем мишей звинуватили в "крадіжці" зерна на сотні мільйонів, мережа вибухнула

У Держрезерві пояснили нестачу зерна на сотні мільйонів гривень збитком від мишей. Про це написав у Facebook радник голови МВС Михайло Апостол, передають Патріоти України.

"Майже 2700 вагонів зерна, яке мало б перебувати на зберіганні у Держрезерві, з'їли миші. Сума збитків - понад 800 млн гривень. Цю нестачу, за словами колишнього керівника Держрезерву Ярослава Погорілого, виявили в ході аудиту", - зазначив він.

Зокрема, як повідомив Апостол, "ненажерливі миші" добралися до структури Держрезерву в Чорткові (Тернопільська область), де очистили склади зерна, яке помістилося б в більш ніж 150 вагонів-зерновозів.

У соцмережах обурилися тим, що сталося.

"Копійки, українські миші в інших галузях з'їли більше", - написав Олег Медуниця.

"Чи є у цих мишей прізвища?" - зазначив Валерій Поцілуйко.

"Миші давно мутують, їдять не тільки зерно", - написав Анатолій Чубинський.

"Мають апетит", - зазначив Андрій Палюх.

"Якими ж товстими вони мають бути. Це не миші, це слони!" - написав користувач Роман Корінець.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...