"Це ж наш Петруша": Жителі Куп'янська впізнали пітона, якого українські військові врятували з танка окупантів (відео)

Врятованого бійцем ЗСУ плазуна назвали "Куп'янськом". Зазначають, що він може бути Петрушею, який жив на Харківщині у готельно-ресторанному комплексі "Камелот". Адміністраторка готелю Валентина Литвинова дізналась про інцидент зі ЗМІ. Каже, що плазун був підопічним у готелі, який наразі зруйнований внаслідок обстрілів, передають Патріоти України.

Жінка розповіла, що адміністратори та покоївки "Камелота" доглядали за пітоном, він жив у тераріумі в холі готелю, там був обігрів та хороші умови. Плазуна звуть Петя, доглядачі лагідно називали його Петрушею.

Варто зазначити, що його привезли у готель, коли він був ще зовсім маленьким, а зараз Петі майже 20 років. Адміністраторка готелю каже, що Петя – це єдиний пітон на весь Куп'янськ, тому, ймовірніше за все, саме його і викрали окупанти. "Ми такі раді були, що йому вдалося вижити", – каже Литвинова.

Після деокупації жінка виїхала з Куп'янська, тож про долю пітона Петі нічого не знала. Однак тепер вона хоче навідати колишнього підопічного. Жінка висловила щиру вдячність військовому Богдану за порятунок пітона й Дмитру Шабанову за піклування про Петю.

Схема нескладна, але працює: Українці в Польщі масово стають жертвами шахраїв

середа, 27 вересень 2023, 20:01

Українці у Польщі стають жертвами шахрайських схем. Громадяни втрачають кошти через платіжний механізм ВLІК. Про це повідомляє YAVP, передають Патріоти України. Як пише видання, ВLІК є платіжним механізмом, через який можна оперативно здійснювати розра...

Гідний послідовник Пшонки: У судді під час обшуків знайшли його портрет в образі Цезаря (фото)

середа, 27 вересень 2023, 19:54

26 вересня НАБУ, САП та СБУ викрили суддю Броварського міськрайонного суду Київської області на здирстві та отриманні неправомірної вигоди у сумі 4 тисячі доларів. У нього вдома знайшли портрет у стилі Пшонки. Про це повідомили у НАБУ, передають Патріо...