Це ж не намет волонтерів знести: Кернес відмовився ремонтувати дороги на прохання харків’ян

Проблеми водіїв цікавлять мера набагато менше, ніж проукраїнські активісти, діяльності яких він хоче завадити.
Геннадій Кернес. Фото: соцмережі.

Мер Харкова Геннадій Кернес відповів на петицію щодо ремонту доріг. Відповідь Кернеса опублікована на сайті міськради, передають Патріоти України.

Петиція із проханням відремонтувати дороги по вулиці Солідарності і Шевченківському провулку була зареєстрована на сайті мерії 3 лютого 2019 року та зібрала 5 тис. підписів. У петиції автор просила мерію відремонтувати вказані дороги, тому що ремонт, який проводили два роки тому, "змило водою".

"Проблема у тому, що дорогу розмиває водою, яка стоїть після зими коли тане лід, і під час дощів та сильних злив. Зробіть якісь системи водовідведення. Взимку по цій вулиці не можуть нормально проїхати вантажні машини, які заїжджають на ринок "Барабашово", щоб розвантажитися. Пару днів тому почав провалюватися каналізаційний люк", - зазначила автор.

У відповіді на петицію Кернес зазначив, що "до переліку робіт з капітального ремонту вулично-дорожньої мережі міста на 2019 рік вул. Солідарності і пров. Шевченківський не увійшли".

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...