
Лікар-анастезіолог Роздільнянської лікарні (Одеська область) Іван Черненко присоромив політиків за сварки й маніпуляції на темі коронавірусу. Серед іншого так він відреагував на сварку нардепа Нестора Шуфрича з очільником МОЗ Віктором Ляшком, передають Патріоти України.
В ефірі ток-шоу "Право на владу" Черненко зізнався, що йому важко слухати політичні дискусії у той час, коли українці масово помирають в лікарнях.
"Я за ці півгодини, що наслухався, більше втомився, ніж за 24 години чергування, тому що це якийсь цирк. Мені дуже прикро, що ми в прямому ефірі спочатку розповідаємо про якісь антивакцинаторські настрої, а потім займаємося якоюсь політикою. Я дуже прошу, поважні політики, депутати і так далі. Перестаньте маніпулювати темою вакцинації, смертності й "ковіду". Краще допоможіть. Нехай пан депутат направить свою енергію та піде в "ковідний" стаціонар і допоможе трупи виносити або перевертати важких пацієнтів, які важать по 100 кг", - заявив лікар. Він також зізнався, що йому соромно слухати політиків. "Це жах, просто жах, мені за вас соромно, звичайному лікарю", - емоційно заявив Черненко.
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...
В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...