
Лікар-анастезіолог Роздільнянської лікарні (Одеська область) Іван Черненко присоромив політиків за сварки й маніпуляції на темі коронавірусу. Серед іншого так він відреагував на сварку нардепа Нестора Шуфрича з очільником МОЗ Віктором Ляшком, передають Патріоти України.
В ефірі ток-шоу "Право на владу" Черненко зізнався, що йому важко слухати політичні дискусії у той час, коли українці масово помирають в лікарнях.
"Я за ці півгодини, що наслухався, більше втомився, ніж за 24 години чергування, тому що це якийсь цирк. Мені дуже прикро, що ми в прямому ефірі спочатку розповідаємо про якісь антивакцинаторські настрої, а потім займаємося якоюсь політикою. Я дуже прошу, поважні політики, депутати і так далі. Перестаньте маніпулювати темою вакцинації, смертності й "ковіду". Краще допоможіть. Нехай пан депутат направить свою енергію та піде в "ковідний" стаціонар і допоможе трупи виносити або перевертати важких пацієнтів, які важать по 100 кг", - заявив лікар. Він також зізнався, що йому соромно слухати політиків. "Це жах, просто жах, мені за вас соромно, звичайному лікарю", - емоційно заявив Черненко.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...