
У ресторані Миколи Тищенка "Велюр" продовжують ігнорувати карантинні обмеження. Заклад продовжує працювати до 6 ранку, хоча в Києві дозволена робота тільки до 23.00, в Facebook написала депутат з фракції "Голос" Олександра Устинова, передають Патріоти України.
"Слуга Народу Микола Тищенко та його ресторан "Велюр" знову плюнули на правила для всіх, тому що коли ти народний депутат то правила тобі неписані! Плював він на і його ресторан знову на рішення Кабміну, яке забороняє працювати закладам з 23 до 7 ранку. мало того, тепер кандидат у мери не тільки не робить це за закритими дверима, але і рекламу в інстаграм свого елітного ресторану дає. "Місто засинає, але не "Велюр"! Це вже знущання над усіма порядними бізнесменами, які виживають, як можуть. Плювали вони нам всім в обличчя", - написала вона.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...