
У ресторані Миколи Тищенка "Велюр" продовжують ігнорувати карантинні обмеження. Заклад продовжує працювати до 6 ранку, хоча в Києві дозволена робота тільки до 23.00, в Facebook написала депутат з фракції "Голос" Олександра Устинова, передають Патріоти України.
"Слуга Народу Микола Тищенко та його ресторан "Велюр" знову плюнули на правила для всіх, тому що коли ти народний депутат то правила тобі неписані! Плював він на і його ресторан знову на рішення Кабміну, яке забороняє працювати закладам з 23 до 7 ранку. мало того, тепер кандидат у мери не тільки не робить це за закритими дверима, але і рекламу в інстаграм свого елітного ресторану дає. "Місто засинає, але не "Велюр"! Це вже знущання над усіма порядними бізнесменами, які виживають, як можуть. Плювали вони нам всім в обличчя", - написала вона.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...