
У ресторані Миколи Тищенка "Велюр" продовжують ігнорувати карантинні обмеження. Заклад продовжує працювати до 6 ранку, хоча в Києві дозволена робота тільки до 23.00, в Facebook написала депутат з фракції "Голос" Олександра Устинова, передають Патріоти України.
"Слуга Народу Микола Тищенко та його ресторан "Велюр" знову плюнули на правила для всіх, тому що коли ти народний депутат то правила тобі неписані! Плював він на і його ресторан знову на рішення Кабміну, яке забороняє працювати закладам з 23 до 7 ранку. мало того, тепер кандидат у мери не тільки не робить це за закритими дверима, але і рекламу в інстаграм свого елітного ресторану дає. "Місто засинає, але не "Велюр"! Це вже знущання над усіма порядними бізнесменами, які виживають, як можуть. Плювали вони нам всім в обличчя", - написала вона.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...