
У ресторані Миколи Тищенка "Велюр" продовжують ігнорувати карантинні обмеження. Заклад продовжує працювати до 6 ранку, хоча в Києві дозволена робота тільки до 23.00, в Facebook написала депутат з фракції "Голос" Олександра Устинова, передають Патріоти України.
"Слуга Народу Микола Тищенко та його ресторан "Велюр" знову плюнули на правила для всіх, тому що коли ти народний депутат то правила тобі неписані! Плював він на і його ресторан знову на рішення Кабміну, яке забороняє працювати закладам з 23 до 7 ранку. мало того, тепер кандидат у мери не тільки не робить це за закритими дверима, але і рекламу в інстаграм свого елітного ресторану дає. "Місто засинає, але не "Велюр"! Це вже знущання над усіма порядними бізнесменами, які виживають, як можуть. Плювали вони нам всім в обличчя", - написала вона.
На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...