Цеглиною по голові: У Києві напали на депутата (фото)

На Володимира Назаренка нападають вже не вперше.

Володимир Назаренко. Фото: соцмережі.

У Києві напали на депутата Київради від Свободи Володимира Назаренка, який приїхав на тириторію незаконної забудови. Депутата вдарили цеглиною по голові, однак серйозних трав він не отримав. Про це повідомляє прес-служба ВО Свобода Київ у Facebook, передають Патріоти України.

"На Володимира Назаренка під час виконання ним своїх обов'язків було скоєно напад. Інцидент стався на території незаконної забудови на вулиці Залізничній, 32. Свободівець розбирався на місці з ситуацією, але отримав удар цеглою по голові", - йдеться в повідомленні.

Наразі стан Назаренка нормальний, однак йому довелося викликати швидку. Як зазначається, нападника вже затримали. У прес-службі партії наголосили, що це вже не перший подібний напад на Назаренка.

Обдурила режим спецперевезень: У Чернівцях бабуся покаталась містом, причепившись до драбини тролейбуса (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:43

Жінка літнього віку причепилась до драбини позаду тролейбуса дев’ятого маршруту, аби дістатися до вулиці Руської. У Чернівцях літня жінка прокаталася містом, причепившись до драбини тролейбуса, який курсує в режимі спеціальних перевезень. Таке відео з’...

Білорусь "палає" від пандемії, влада приховує кількість "вбитих" COVID-19

субота, 30 травень 2020, 17:35

Статистика смертей занижується у багато разів, переконують фахівці, навіть якщо кількість хворих у Білорусі не занижується. Станом на 30 травня у Білорусі зареєстровано 41 658 осіб з позитивним тестом на COVID-19. Свіжі дані оприлюднило міністерство ох...