Цей красень вважався вимерлим: В Африці сфотографували птаха, якого не бачили вже 20 років

Орнітологам з Техаського університету в Ель-Пасо вдалося сфотографувати жовтоголовий шоломоносний сорокопут (Prionops alberti) у джунглях Демократичної Республіки Конго. Цей вид пернатих раніше внесли до списку втрачених Американської організації з охорони птахів.

Жовтоголових шоломоносних сорокопутів (також відомі як жовтоголові шоломороги чи шоломоходи короля Альберта) не бачили протягом майже двох десятиліть в жодній з експедицій — у результаті вчені почали побоюватися, що цей вид вангових просто вимер.

Цього разу фахівцям довелося пішки подолати 120 кілометрів колії гірським хребтом у східній частині ДРК, щоб виявити чорну птицю з яскраво-жовтим «шоломом».

У липні Україну накриють зливи та град: Синоптикиня дала довгостроковий прогноз і попередила про "сюрпризи"

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:47

Наприкінці квітня в Україні буде похолодання, можуть навіть вдарити заморозки вночі, а на початку червня пройдуть сильні дощі зі шквалами. Однак, за прогнозами погоди від наших фахівців, літо в Україні буде на 1-2 градуси теплішим за норму, і вже в дру...

От де дешевше жити! Держстат опублікував рейтинг українських регіонів

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:22

Індекси споживчих цін на різні товари, включно з продуктами харчування, за перші три місяці2024 року продемонстрували підвищення в усіх регіонах, за винятком Сумської області, порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Найбільш значний приріст...