Цей народ неможливо підкорити: Українці повертаються під бомби, щоб посадити городину

У Харківській області в Куп'янському районі, що перебуває під обстрілами РФ, зі 135 тисяч жителів, залишаються 35 тисяч осіб. Деякі з тих, хто виїхав у рамках обов'язкових евакуацій, намагаються повернутись, щоб посадити городи. Про це повідомляє "Суспільне", передають Патріоти України.

"Зараз люди не дуже охочі евакуюватися. За великим рахунком, ті, хто бажав виїхати, вважав це за потрібне, вони повиїжджали. Просто зараз почалася ця "городня" пора, і деякі намагаються повернутися в ті населені пункти, звідки здійснюється обов'язкова евакуація, щоб засадити город і поїхати. Отак-от, раз на тиждень вони потім з'являються, щоб його обробляти. Тобто, ілюзія мирного життя вона трохи є", - сказав начальник Куп'янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.

За його словами, ситуація у Куп'янському районі залишається незмінною. "Єдино, що трішки розширилася географія штурмових дій, що їх здійснюють російські окупаційні війська. Це в напрямку населеного пункту Піщаного. А так, загалом кажучи, від Синьківки до Кислівки, від Кислівки через Табаївку до Берестового ворог постійно здійснює штурмові дії", - сказав начальник РВА.

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...