
У Харківській області в Куп'янському районі, що перебуває під обстрілами РФ, зі 135 тисяч жителів, залишаються 35 тисяч осіб. Деякі з тих, хто виїхав у рамках обов'язкових евакуацій, намагаються повернутись, щоб посадити городи. Про це повідомляє "Суспільне", передають Патріоти України.
"Зараз люди не дуже охочі евакуюватися. За великим рахунком, ті, хто бажав виїхати, вважав це за потрібне, вони повиїжджали. Просто зараз почалася ця "городня" пора, і деякі намагаються повернутися в ті населені пункти, звідки здійснюється обов'язкова евакуація, щоб засадити город і поїхати. Отак-от, раз на тиждень вони потім з'являються, щоб його обробляти. Тобто, ілюзія мирного життя вона трохи є", - сказав начальник Куп'янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.
За його словами, ситуація у Куп'янському районі залишається незмінною. "Єдино, що трішки розширилася географія штурмових дій, що їх здійснюють російські окупаційні війська. Це в напрямку населеного пункту Піщаного. А так, загалом кажучи, від Синьківки до Кислівки, від Кислівки через Табаївку до Берестового ворог постійно здійснює штурмові дії", - сказав начальник РВА.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...