
Журналіст Олександр Піддубний, який від початку повномасштабного вторгнення перебуває в лавах ЗСУ, розповів про свою “жорстку” розмову із ведучим “24 каналу” Олексієм Печієм, який утік за кордон, і спрогнозував його майбутнє. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
За словами Піддубного, він познайомився з Печієм на “Суспільному” під час тренінгу BBC, після чого “зафрендився” у соцмережі. “Потім він несподівано обізвав мене бидлом у якомусь коменті. Як я зрозумів, моя "бидлячість" полягала у хронічній ненависті до росіян, і він мою ненависть просто вже не стерпів. Потім, на моє щастя, я зустрів його на Львівському безпековому форумі і жорстко поговорив. Звали цього "журналіста" з Харкова Олексій Печій”, - написав він.
Піддубний саркастично зауважив, що від 24 лютого 2022, як “справжнє бидло”, він воює в лавах ЗСУ, а тим Олексій Печій, як “справжній патріот”, вестиме інформаційну боротьбу з Європейського Союзу. “З Печія такий борець інформфронту, як з мене балерина, і він буде гідним доповненням Шарія”, - наголосив військовий.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...