"Цей "учитель" розповідає, що війну почала Україна": У Києві розгорівся скандал навколо викладача, який вигнав студентку через українську мову

Викладач Міжрегіональної академії управління персоналом Віктор Колпаков принижує Україну та вкладає студентам у голови постулати російської пропаганди, передають Патріоти України.

"Цей "учитель" розповідає, що війну почала Україна, що мови нашої вже й так немає і вона нам не потрібна в Європі, що нам потрібно повернути союз із Росією, бо то сильна держава з хорошими зарплатами, а у нас нація без мозку, що козаки, на відміну від більшовиків, були звичайними бандитами і крадіями, а в Севастополі нарешті настало нормальне життя після анексії Криму", - пише у Facebook студентка закладу Поліна Кравченко.

В аудиторії, окрім неї, ніхто не зреагував на такі вислювлювання. Авторка посту усміхнулася у відповідь. Викладач розлютився: "Я не смешные истории рассказываю! Может мне уйти?!" - сказав він.

"Ні, продовжуйте. Я в Україні дуже хочу дослухати до кінця вашу українську лекцію", - відповіла Кравченко, а чоловік розлютився. "Я военный, я полковник, я приказываю тебе - пошла вон!" - кричав він, але жінка відмовилась залишити аудиторію.

"Я жодним чином його не ображала та плачу кошти за навчання, - пише вона. - Професор тим часом вимагав від хлопців із групи: "Вытащите эту хамку отсюда силой!". Група не рухалася, я ледь стримувала сльози. Дехто шепотів "Извинись перед учителем". Я була шокована, у розпачі. За хвилину Віктор Михайлович пішов, виливши на мене ще купу бруду. Студенти згодом висловили мені підтримку, а я шкодую, що не зняла його на камеру".

Віктор Колпаков закінчив Академію управління при президентові Росії. "Людина, яка є військовим, вкладає в голови наших учнів свої проросійські ідеї та намагається формувати в молоді антипатію до власної Батьківщини. Це ненормально! - підсумовує Кравченко.

Марув теж прихопили?: Із Москви до Києва вирушив потяг з евакуйованими українцями (відео)

субота, 28 березень 2020, 20:50

У купейних вагонах 716 громадян України. Наповнення вагонів – 100-відсоткове. У суботу, 28 березня, з Москви до Києва вирушив спеціальний поїзд з евакуйованими громадянами України, організований на тлі поширення нового коронавірусу. Потяг №906/905 виїх...

"Сидіть бля*ть вдома": Лікар із Сум розмістив гнівний пост у соцмережі про порушників карантину (фото)

субота, 28 березень 2020, 20:40

Таким чином Дмитро Сичненко намагається достукатися до свідомості жителів міста, які влаштували з карантину канікули. На своїй сторінці у Facebook лікар розмістив також дві фотографії, на яких у центрі Сум він, перебуваючи в засобах індивідуального зах...